Fotograf na eventy - fotoreportáž

Pokiaľ hľadáte fotografa na Váš firemný večierok, párty alebo na firemný teambuidling, poprípade potrebujete zdokumentovať priebeh akéjkoľvek udalosti, ste na správnom mieste. Táto časť profesionálneho fotografovania patrí medzi naše najčastejšie poskytované služby. Každý rok odfotíme vyše 50 rôzných eventov, nie len na Liptove. Upravené fotografie odovzdávame do 2 pracovných dní.

Ako doplnkovú službu ku foteniu Vášho eventu ponúkame tlač fotografií 10×15 cm priamo na mieste, na profesionálnej fotografickej tlačiarni, pričom tlač 1 fotografie trvá len 16 sekúnd. Každý Váš zákazník alebo zamestnanec si vie odniesť z eventu vytlačené fotografie, čo určite každého poteší.

Fotoreportaz

Reklamné fotenie

Naše skúsenosti sfotografovaním architektúry, hotelov, jedlá, produktov, … sú naozaj bohaté. Radi pre Vás nafotíme a pomôžem spropagovať Vaše služby a produkty. Vytvoríme pre Vás profesionálne fotografické materiály vhodné pre použitie vo Vašich marketingových kampaniach, katalógoch alebo priamo na produktoch. Všetky výsledné fotografie odovzdávame upravené do 5 pracovných dní od nafotenia, a v plnom rozlíšení. Vytvorím dokonalé zábery Vašich produktov, či priestorov a upravím ich podľa potreby. Keďže sme profesionáli, všetky naše fotografie budú vyzerať konzistentne, či už budú vytvorené v rámci jedného fotenia, alebo bude naša spolupráca trvať dlhodobo.

fotoprodukcia-sk-reklamne-foto

Spoľahnite sa, že Vaše produkty a služby budú prezentované vždy v tom najlepšom svetle. 

Fotobúdka FunFoto.sk
 FUN – FOTOBOXselfie fotobúdka na prenájom, ktorú si hneď zamilujete.

Čo je to Fun-fotobúdku?

FUN – fotobúdka je fotobúdka bez búdky, ale zato s hromadou zábavy, ktorá sa sama postará o zhotovenie Vašej fotografie. Vytvorili sme ju úplne od základu a moderne, aby mohla ľahko cestovať po Vašich eventoch a baviť Vás. Fotobúdka fotí Vašich hostí v zábavnom prostredí s rekvizitami, samostatne, alebo v skupinkách, zabávajúcich sa a pózujúcich. Hneď na mieste tlačí fotografie, ktoré si hostia môžu ihneď odniesť so sebou.

Prídete k fotobúdke, vyberiete si bláznivé rekvizity, postavíte sa pred fotobox a na dotykovej obrazovke kliknete na tlačidlo odfotiť, čím spustíte časomieru samospúšte. Výsledná fotografia (ktorá môže byť zložená aj z viacerých – podľa použitej šablóny) sa Vám zobrazí na dotykovom displeji s možnosťami okamžitej tlače, odoslania na e-mail alebo zdieľaním na sociálnych médiách – Facebook alebo Instagram.

Kam sa hodí? 

Naša fotobúdka sa dá použiť na akciu akéhokoľvek typu – svadbu, narodeninovú oslavu, firemný večierok, stužkovú, výročný koncert, promo akciu, a ďalšie spoločenské udalosti. FUN – FOTObúdka je taktiež vhodným doplnkom každého slávnostného otvorenia pobočky, predajne či reštaurácie. Hodí  sa skrátka všade tam, kde sú ľudia, ktorí sa chcu zabávať.

Fotobudka

Viac informácií o našej fotbúdke nájdete na stránke http://www.funfoto.sk/

Letecké panorámy

Radi by sme Vám predstavili našu novinku, zameranú na interaktívne 360 stupňové panorámy nasnímané z vtáčej perspektívy, v spolupráci s firmou Vyrobilo.sk. Krásne panoramatické zábery efektívne predstavujú nasnímaný priestor v rozsahu 360 stupňov vo vertikálnej aj horizontálnej osi a umožňujú veľmi rýchle a prehľadné odovzdanie informácií.

Do interaktívnych panorám je možné vkladať ľubovoľné odkazy, linky na ďalšie panorámy alebo webové stránky, mapy, fotografie, celé galérie, videá alebo zvuky a tie presne lokalizovať v panoráme. Takto “naplnené” panorámy môžu slúžiť aj ako náhrada webovej stránky alebo jej efektný doplnok. Výstupné panorámy sa dajú ovládať na webovej stránke natáčaním do všetkých strán pomocou počítačovej myšky, tiež zoomovať (približovať a vzdiaľovať ) a preklikávať.

Letecké sférické panorámy sú vhodným marketingovým nástrojom hlavne pre developerské projekty a realitné kancelárie. Slúžia pri predstavovaní pozemkov alebo nehnuteľností, pri propagácií hotelov, penziónov ale aj ako prezentácia miest, obcí či celých regiónov, historických pamiatok, zaujímavých prírodných útvarov a podobne.

Samozrejme ponúkame aj letecké fotografie a letecké video, ktoré sú dnes už štandardom kvalitnej prezentácie (tieto zábery, môžu vzniknúť tiež v rámci jedného natáčacieho dňa spolu s leteckými panorámami).

Viac informácii u partnera: http://vyrobilo.sk/letecke-zabery-2/letecke-zabery/

360˚VIDEO

Snažíme sa sledovať najnovšie trendy, držať krok s dobou a neustále napredovať a práve preto ako prvý prinášame na slovenské pole videomarketingu 360˚ stupňové interaktívne video. Je to skutočne jedinečná a komplexná forma prezentácie, ktorá sa v zahraničí teší veľkej obľube a v blízkej budúcnosti ju vďaka rozvíjajúcim sa technológiám čaká obrovský progres aj na Slovensku. Dovoľte predstaviť toto médium aj Vám:

Viac informácii u partnera: http://vyrobilo.sk